3 rodzaje dodatków dla zdrowia skóry

0

Możemy chronić to, co jest na zewnątrz, zwiększając tym, że akceptujemy w środku. Pozostać promienna skóra-wspomagające suplementy i minerały.

Nasza skóra wymaga dużo młotem. Wpływ elementów, starzenie się i codzienne czynności mogą to wszystko wziąć na siebie. Daj największego i najbardziej organ trochę TLC z tymi dodatkami dla dużej zdrowia skóry.

3 rodzaje dodatków dla zdrowia skóry

Przeciwutleniacz

Inteligentne przeciwutleniacze działają ramping up w systemie naprawy skóry naturalnej i działać jako barierę między skórą i ekstra szkodą.

Witamina A jest również znany jako retinol i ważny dla wzrostu komórek, co sprawia, że jest dobrym środkiem przeciw starzeniu gdy stosowane miejscowo. Jest to również dobry traktowanie trądzik i może być stosowany topically i ustnie do tego celu. Należy zachować ostrożność przed zastosowaniem suplementów witaminy A, i należy skonsultować się z naturalnym praktykującym lekarzem przed rozpoczęciem leczenia.

Witamina E może być pomocna w leczeniu starzenia się skóry i oparzenia słoneczne. Topiczny korzyści może mieć antiaging wpływ i może pomóc chronić przed uszkodzeniem skóry po chemioterapii.

Chociaż można częściej sięgać po witaminy C, kiedy czujesz, że , jego właściwości antyoksydacyjne oraz czynią go użytecznym dla trądziku i innych chorób skóry infekcje.

Przeciwutleniacz

Witaminy z grupy b

Witaminy B-complex pomagają organizmowi konwertować węglowodany w energię, a także są niezbędne dla zdrowej wątroby, włosów i, jak można się domyślić, skóry. SIECIOWE są świetne do walki z suchą, swędzenie skóry, może pomóc ochrony przed słońcem przy stosowaniu na zewnątrz.

Omega

Omega-3 i omega-6 oferują w formie bufetu korzyści dla zdrowia skóry. Kwasy te odgrywają zasadniczą rolę w funkcji i wystąpienia skóry i klucz w reakcje zapalną skóry, dlatego jedzenie żywności, która jest bogata w kwasy omega-3 i omega-6 może być pożytecznie dla taktować warunki jak trądzik, egzema i łuszczyca.

Omega

Mogą one również być pomocne W sprawić, że skóra jest bardziej odporna na uszkodzenia słońca. (Ale, według Baza , „zawsze nosić ochrony przeciwsłonecznej!”)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here