Jak Mieć Zdrowe Oczy

0

Jak Mieć Zdrowe OczyTe naturalnych sposobów, aby oczyścić oczy, które można spróbować

Często okazuje się, że biała część oka każdego człowieka żółtawy nie jest tak jasna, jak powinna być. Obecność jasnego oczy nie tylko czyni kobietę bardziej piękne i atrakcyjne, ale i oznacza, że oczy też są zdrowe. Oto kilka naturalnych sposobów, które można zastosować, aby usunąć białą część oka.

Ściśnij oczy zimną wodą

Zwilż czystą szmatkę w zimnej wodzie lub w wodzie, miesza się z kostkami lodu. Następnie wycisnąć i компрескан na oczach. Zimna woda jest przydatna do relaksu i świeżości oczu, aby kolor oczu jest bardziej czytelny.

Okład z ogórka

Ogórek znany jest od niepamiętnych czasów, aby oczy bardziej świeże i jasne. Pokroić ogórek, ostudzić i oczyścić, a następnie umieścić go na zamknięte oczy. Odczekać około 15-20 minut lub do momentu, ogórek już nie ostygnie.

Płukać liści betel

Umyć oczy bardzo ważne jest, aby oczy były jasne i nie dopuszczali różne choroby oczu. Jednym z naturalnych składników, które można użyć liści betel. Sztuczka polega na tym, aby umyć kilka kawałków blachy pieprzu do smaku. Gotować 10-15 minut, a następnie odstawić do ostygnięcia. Wstrzyknąć wywar z wody liści betel, na przykład, za pomocą gałki leku.

Do sports eye

Sport był bardzo ważny dla rozluźnienia mięśni wokół oczu, aby krążenie krwi płynie płynnie i oczy mogły funkcjonować bardziej optymalnie. Sport, który jest bardzo łatwo, jak obrót gałek ocznych w lewo i w prawo na przemian. Ponadto, może on również patrzeć na krajobraz daleko i szeroko, a następnie zamknąć oczy na 10-15 sekund na przemian.

Do sports eye

Zrównoważone spożycie w organizmie poprzez spożywanie produktów zawierających dużo witamin

Oprócz wysiłki z zewnątrz, również potrzebne są wysiłki od wewnątrz, aby oczyścić swoje oczy. Zrób to w zwyczaju mengonsumis odżywcze produkty, które zawierają dużo witaminy A, witaminy c i witaminy E, takie jak marchew, pomarańcze i migdały.

Berikut ini adalah ciri-ciri mata sehat yang dapat terlihat secara kasatmata:

Ponadto, trzeba także zaprzestania szkodliwych nawyków, które powodują zmęczenie i niewyraźne oczu, na przykład, często jest za późno kłaść się spać, spać mniej, często patrzeć prosto w słońce, i ciągle oglądać na ekranie komputera/smartfona bez przerwy. Dbajmy o naszych oczach, żeby potem w przyszłości nie żałować.

Cechą oczy zdrowe należy wiedzieć

Oko jest jednym z pięciu zmysłów, co jest bardzo ważne, bo on jest „oknem na świat” dla ciebie. Zdrowe oko daje dostęp do pięknych krajobrazów, a także zróżnicowane nieograniczonej informacji z otaczającego świata. Więc skąd mam wiedzieć, że oczy masz w zdrowym stanie?

Mgnieniu oka

Eksperci podkreślili, że zdrowe oko mruga aż 10-15 razy na minutę. Miganie normalne dla szybkiego uruchamiania, około 1/3 sekundy lub 300-400 milisekund.

Drganie oczu

Drganie-mięśniowe zaburzenia powiek, które często występuje. Skurcze, które nie jest niebezpieczne, może zniknąć sama w sobie. Niektóre przykłady są związane z brakiem snu, zmęczeniem, spożyciem alkoholu, kofeiny i przyzwyczajenia do palenia. Podczas gdy drganie, które odbywa się w sposób ciągły, może wskazywać na obecność poważnego załamania nerwowego, takich jak stwardnienie rozsiane.

Drganie oczu

Powieki mogą zamykać i otwierać z dobrym

Powieki są zdrowi mogą zamknąć całą część oczy świetnie i mogą być łatwo otwierane. Obecność zaburzeń nerwowych z powodu udarów mózgu lub nieprawidłowości porażenie może zrobić powieki sztywne. Wręcz przeciwnie, choroby autoimmunologiczne, takie jak myasthenia gravis lub obecność skurczu nictitating—zaburzenia nerwów, która powoduje, że mięśnie wokół oczu stale kurczyć—utrudniają otwieranie powiek.

Powieki nie są spuchnięte

Ponadto, aby móc zamykać i otwierać oczy tym lepiej, powieki zdrowe nie pojawia się obrzęk. Obecność obrzęku powiek może świadczyć o niektórych anomaliach, takich jak obecność zakażenia, zaburzenia w gruczołach łzowych i suchość oczu.

Wzrost rzęs na zewnątrz

Rzęsy mają normalny wzrost na zewnątrz. Jeśli rośnie w przeciwnym kierunku lub tzw. трикиаз, może sygnalizować obecność różnych nieprawidłowości oczy. Rzęsy, które rosną do wnętrza, powodują dyskomfort i podrażnienie rogówki.

Ponadto, oko, wydaje się, nie wyróżnia się

Normalny oko nie wygląda wypukły lub wypukły. Gdy nie, stan, który nazywa się wytrzeszczu, zazwyczaj spowodowane w wyniku базедовой choroby nadczynność tarczycy.

Łza

Oko jest wyposażony w слезными gruczoły śluzowe i oleiste gruczołami (мейбомиевыми gruczoły), co sprawia, że wilgotne i nie łatwe do podrażnień. Zaburzenia w obu tych gruczołach mogą prowadzić do suchości oczu i uczucie bólu.

Położenie kulowych oczu prosto i symetrycznie

Każda gałka oczna jest otoczony sześcioma mięśniami, które regulują położenie i ruch. Jeśli wszystkie mięśnie funkcjonują normalnie, położenie gałki ocznej będzie wyglądać bezpośrednim i symetryczne. Naruszenie w jednej z mięśni, które mogą powodować zez (zez), która może prowadzić do leniwe oko (niedowidzenie).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here