Mało znanych efektów fizycznych depresji i niepokoju

0

Mało znanych efektów fizycznych depresji i niepokojuW Turcji wiadomo, że w 2015 roku 11 milionów osób otrzymało wsparcie z powodu zaburzeń psychicznych, a 2 miliony dzieci diagnozowali z depresją. Zdaniem ekspertów, w ostatnim czasie zostały wykryte ataki terrorystyczne, problemy społeczne i gospodarcze, zaburzenia psychiczne, takie jak depresja i lęk, spowodowane bezrobociem, rośnie z każdym dniem. Według badań, u każdego z 20 osób występuje depresja i zaburzenia lękowe.

Jeśli jesteś jednym z milionów ludzi dotkniętych depresją lub zaburzeniami lękowymi, występują niektóre efekty fizyczne, spowodowane depresją i niepokojem. Podczas gdy depresja może powodować ból w całym ciele, zaburzenia lękowe, może powodować wiele objawów fizycznych od retencji mięśni, aż do bólu w ciele. Tak więc, czy wiesz o depresji i niepokoju z największych wrogów naszego czasu o innych fizycznych uszkodzeń zadanych naszemu ciału? Czytaj dalej; oto 5 mniej znanych efektów fizycznych depresji i niepokoju:

Lęk Powoduje Przedwczesne Starzenie Się Skóry

Z destrukcyjnych psychologicznych skutków spowodowanych przez depresję i zaburzenia lękowe, które wpływają na miliony ludzi, szczegółowo opowiedzieli w naszych poprzednich postach, takich jak 10 kłamstw i 9 ciekawych faktów na temat depresji, które chcą, aby uwierzyli. Ale ostatnie badania pokazują, że oprócz innych efektów niepokoju, to również prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry.

Lęk Powoduje Przedwczesne Starzenie Się Skóry

Gdy nasz poziom lęku wzrasta, mechanizm „wojny lub bieg”, który jest aktywowany, prowadzi do przyspieszenia przepływu krwi, idącego w nasze mięśnie. Mimo, że te nagłe zmiany w przepływie krwi ratuje życie w sytuacjach awaryjnych, stała zmiana prowadzi do przedwczesnego starzenia się, męczenia się z naszą skórę. Eksperci podkreślają znaczenie uwagi do naszego fizycznego zdrowia, a także zdrowia psychicznego, aby zapobiec wczesne oznaki starzenia.

Lęk Sprawia, Że Czujemy Się Ciągle Ospały!

Wielokrotnie nagradzany emmy „Zapytaj lekarza” z najbardziej znanych publikacji Ameryka opieki zdrowotnej Główny producent programu” Rad”, dr Łóżko Nadi zauważa, że podwyższony poziom lęku może prowadzić do tego, że poczujemy się ciągle ospały, zmniejszając energię potrzebną nam w ciągu dnia. Stały spadek naszej energii i motywacji z powodu анскистики również poważny wpływ na naszą wydajność. Jeśli czujesz, że twój poziom lęku jest stale wysoki, a twoja energia jest niska, warto zwrócić się do psychologa, który specjalizuje się w niepokojących zaburzeń.

Depresja bawić się z naszym apetytem!

Prawdopodobnie zauważyłeś, że twój apetyt jest również silnie wpływa na to stan, jeśli wcześniej był problem z depresją lub lękiem. Eksperci podkreślają, że nagłe utraty apetytu, są jednym z najważniejszych wczesnych objawów depresji, podczas jak u niektórych ludzi może to prowadzić do przejadania się. Eksperci podkreślają, że przejadanie się, obserwowane zaburzenia lękowe, związane ze wzrostem wydzielania substancji chemicznych w mózgu, co pozwala nam czuć się dobrze.

Powodem, dla którego ciągle chory, może być lękiem i depresją

Podwyższony poziom kortyzolu z powodu stresu, depresji i niepokojących zaburzeń; to prowadzi do tego, że nasz system odpornościowy słabnie, staje się bardziej podatny na bakterie i drobnoustroje, co prowadzi do częstych chorób. Można szczegółowo zbadać swój poziom stresu i jak zmniejszyć skutki spowodowane przez zaburzenia lękowe, w naszym artykule 6 naukowych zaleceń, które pomogą ci pozbyć się stresu.

Powodem, dla którego ciągle chory, może być lękiem i depresją

Powoduje Opóźnienia W Menstrual Okresie

Eksperci podkreślają, że podwyższone poziomy kortyzolu w naszym organizmie, gdy jesteśmy zbyt zaniepokojeni z powodu przewlekłego stresu, mogą powodować opóźnienia lub zaburzenia cyklu miesiączkowego. Jeśli masz stałe zaburzenia w swojej miesiączkowego okresie, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem i ustal czynniki fizyczne, które mogą doprowadzić do tego stanu, jeśli nie ma fizycznej przyczyny, praktyka technik relaksacyjnych, które pomogą ci obniżyć poziom lęku i stresu, będzie przydatny do optymalizacji twojego cyklu miesiączkowego.

Depresja i zaburzenia lękowe mogą zrobić życie nie do zniesienia, jeśli nie jest leczone za pomocą odpowiednich metod terapii, a także negatywnie wpłynąć na twoje zdrowie psychiczne, a także na zdrowie fizyczne. Jeśli walczysz z tymi niedogodnościami, które są największym wrogiem naszego czasu, nie jesteś sam, w każdej chwili, kiedy tylko chcesz psikologofisi.com pamiętaj, że możesz uzyskać online-wsparcie psychologiczne od naszych ekspertów-psychologów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here