Porady na odchudzanie-walczyć z otyłością na zawsze

0

Porady na odchudzanie-walczyć z otyłością na zawszePrawie co czwarty niemiec dziś wyraźnie zbyt gruby. Kto chce Schudnąć w ten sposób, czyli schudnąć, może ćwiczyć na różne sposoby. W ten sposób dostępne są różne diety, żywności, leków i operacji. Jednak nie wszystkie metody są odpowiednie, aby schudnąć, zdrowe, a także stale.
Często tak zwany „efekt Jojo” pojawia się po pierwszych próbach odchudzania i ma większy ciężar, niż na początku odchudzania. Ci, którzy chcą schudnąć skutecznie i na stałe, nie należy po prostu zacząć głodować lub uprawianie sportu z dnia dzisiejszego na jutro zbyt wiele. To szkodzi organizmowi więcej, niż obiecuje prawdziwy sukces. Tak więc, to jest nadal najlepszym sposobem, aby za pomocą konwersji zasilania, przejść do zdrowej i zróżnicowanej diety, aby schudnąć, a także stale. Jak można skutecznie schudnąć i, przede wszystkim, zapisz, dowiedzieć się tutaj.

Definicja normalnego i nadmiaru masy ciała, BMI lub wzoru Broca

O nadwadze mówi się, gdy człowiek ma zbyt wysoki waga w stosunku do wzrostu. Aby zdiagnozować to, różne metody pomiaru zostały zainstalowane w kręgach zawodowych – wzór broca ' s i wskaźnik masy ciała.

Wzór broca ' s określa normalny ciężar. Wzrost w centymetrach minus 100 daje prawidłową wagę w kilogramach. Jeśli rzeczywista waga przekracza 10 procent, to ta osoba jest nadwaga. Jeśli rzeczywisty ciężar przekracza normalny ciężar ponad 20 procent, to chodzi o otyłości lub otyłości. Najbardziej znaną metodą jest określenie BMI (wskaźnik masy ciała). Jest to miara do oceny masy ciała w stosunku do wielkości ciała. Jest on obliczany według wzoru: masa ciała w kilogramach podzielona przez wzrost w metrach od kwadratu. Światowa organizacja zdrowia (WHO) klasyfikuje BMI w następujący sposób:
Można stwierdzić, że prawie każdy dzień reklamują nowe programy i diety, które z pewnością szybko i bez problemu prowadzić do sukcesu. Istnieją diety o dietach i kto chce spróbować każdego z tych leczeń, będzie realizowany od stresu. Oni, oczywiście, nie wszystko jest złe i nieefektywne. Kto chce szybko schudnąć kilka kilogramów, to, oczywiście, przychodzi do sukcesu. Definicja normalnego i nadmiaru masy ciała, BMI lub wzoru BrocaAle prawie wszystkie te programy odchudzające mają na myśli, że waga znowu rośnie, jak tylko dieta zmniejsza się (efekt Jojo). Kilka prostych kryteriów mogą pomóc odróżnić dobre od złych dieta: Dieta może pomóc zmniejszyć wagę szybko. Jednak w wielu przypadkach, specjalny program zasilania nie ma sukcesu. Znacznie bardziej użyteczne w dłuższej perspektywie zmniejszyć spożycie kalorii. Oznacza to nic innego jak zmiana nawyków żywieniowych. Sukces, jednak lepiej, bardziej odporne i zdrowe, niż w przypadku radykalnej diety. Dieta powinna być zbilansowana i zdrowa. Produkty o wysokiej zawartości tłuszczu, powinny być usunięte z planu zasilania, owoce i warzywa są ważnym elementem diety. Niektóre zasady przyczyniają się do sukcesu: czas i cierpliwość – to wszystko, co jest potrzebne. Szybkie postępy nie przewidują przy tym całościowe przejście. Nie ma takiej potrzeby. Ponadto, prawidłowo wywierać presję na siebie. Czasami można poddać się całkowicie z jednej Cukierki. Ale jeśli trzymać się dyscypliny i trzymać się zasad, to można stopniowo zbierać punkty poprzez poprawę wyglądu w dobrym zdrowiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here