Dla Każdego Swój Zestaw Kosmetyczny Do Świąt

Dla Każdego Swój Zestaw Kosmetyczny Do ŚwiątWakacje to idealny czas, aby ulżyć jej zwykłej urody. Ale to nie z tego powodu trzeba wyjechać z pustymi rękami, bez najmniejszego produktów kosmetycznych w swoją próżność. Tutaj znajdziesz podstawy twojej urody zestaw, który chcesz zabawy, organiczne, reaktywne zabudowy lub mini-cenie!

Kto powiedział, że wyjazd na wakacje, mówi, na pewno walizkę. I że w jego bagażu?

Zacznijmy od tego, że stawiamy, naturalnie, odzież, przystosowanych do klimatu jego odpoczynku, bielizna, a zwłaszcza nie zapomnimy jego zestaw piękności!

Bez niego, na święta zawsze mniej śmieszne. Bez niego, medytacji na plaży zamieni się w sklepach w poszukiwaniu produktów, bez których nie możesz żyć.

Bez niego czujesz, to nie wygląda na wiele, nawet jeśli nie jest to prawda. Krótko mówiąc, bez niego nie można żyć. Jesteśmy dedramatize, ale zrozumcie nas.

Ale co umieścić w mój specjalny zestaw kosmetyczny ?

Skórą środki pielęgnacyjne

Jest to jeden z rzeczy, aby umieścić w niej próżność urody . Twoja skóra powinna być nawilżona lub karmią codziennie. Zwłaszcza jeśli idziesz na słońce, bo ostatni skłonnej do wysuszenia skóry. Peeling tan-to nic, ale elegancki.

Ponadto, jeśli masz wrażliwą, skłonna do alergii lub wrażliwą skórę, jesteś przyzwyczajony do określonych produktów. Teraz, jeśli zmienisz go, ryzyko, że nie pasuje ci wystarczająco silny.

Przyciski, egzemy, alergii, nie chcesz zepsuć wakacje? I twój facet jednocześnie. My również nie zapomnieli swojego mleka do ciała , balsam do ust, a zwłaszcza jego kontur oka .

Towary higieny

Towary higienyWięc tak, to może wydawać się logiczne. Ale kto nie rozumiem, w momencie przyjazdu do hotelu, że zapomniała szampon / żel do kąpieli / żel / pasta do zębów?

Nie iść czy ci na trzy tygodnie, wybrać drogowe formaty, więc nie należy przeciążać swoją walizkę i zaoszczędzić miejsce dla tych wszystkich niepotrzebnych rzeczy, bez których człowiek nie może żyć.

Słoneczne produkty

Aby uniknąć oparzeń słonecznych i przedwczesnym starzeniem się skóry, chroni skórę przed szkodliwymi promieniami UV w regulaminie sztuki.

Kremów lub olejków, to do ciebie, aby zdecydować, co FGI pasuje do ciebie.

Po opalaniu też myślałem, aby dbać o skórę.

Dla tych, którzy nie lubią się opalać odpowiedzialność lub które boją się zrobić każdy ptaki na plaży, rozważyć podjęcie opalania z Wami i / lub lekko opalizującym ropy naftowej.

Makijażu

MakijażuBez sensu ponosić portfolio wizażysty. Nie, naprawdę nie potrzebuję 8 różu i szminki 32. Święta to okazja, aby podnieść nogę i złagodzić swoją codzienną rutynę urody.

Lakier do paznokci, podkład balsam do ust, tusz do rzęs i mały wielofunkcyjny palecie, jeśli naprawdę chcesz, to będzie dla ciebie za mało.

Oczywiście, jeśli idziesz ze swoim chłopakiem i dzielisz bagaż, nie zapomnij zostawić niewielką przestrzeń dla niego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here