Dr Oz: 4 Korzyści dla Zdrowia, Słońca

Dr Oz: 4 Korzyści dla Zdrowia, SłońcaJeśli jesteś podobny do mnie, nie można oczekiwać, aby dostać się poza kilka razy, gdy pogoda robi się gorąco. Latem, jest bardzo prawdopodobne, że znajdziesz mnie na ryby z synem lub wakacje z żoną, Lisa, na naszym pokładzie. Ale to może zaskoczyć, aby wiedzieć, że mogę poświęcić kilka minut na zewnątrz, aby cieszyć się słońcem, zanim umieścić na krem z filtrem przeciwsłonecznym. Wszyscy wiemy, że zbyt dużo czasu na słońcu może mieć poważnie szkodliwe dla zdrowia, ale niektóre-wyświetlacz może naprawdę zrobić coś dobrego. Lekarze już od dawna wiadomo, że światło słoneczne wywiera głęboki wpływ na produkcję w organizmie witaminy D, który jest często używany do jego zdolność do utrzymania zdrowia kości. Kilka ostatnich badań okazało się, że istnieją inne wielkie możliwości, aby cieszyć się słońcem.

Obniżenie Ciśnienia Krwi

Niewielki 2014 badanie w ” Journal of Investigative Dermatology okazało się, że około 20 minut działaniem promieni UVA zmniejsza tematy rozkurczowego BP (który mierzy ciśnienie w tętnicach między uderzeniami serca), prawie 5 punktów. Naukowcy uważają, że gdy promienie UVA—rodzaju światła ultrafioletowego, bardziej odpowiedzialnym, aby dać ci opalenizny—dostać się do skóry, które powodują uwalnianie tlenku azotu to gaz, który rozszerza naczynia krwionośne, zwiększając przepływ krwi i potencjalnie zmniejszać ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.

Zmniejszenie Ryzyka Zachorowania Na Raka Piersi

Zmniejszenie Ryzyka Zachorowania Na Raka PiersiBadanie ponad 6000 kobiet, okazało się, że ci, którzy mieli wyższe ujawnienie słońce i w rezultacie duża część witaminy D, mają mniejsze szanse zachorowania na raka piersi niż te z niższej ekspozycji. Jeśli związek między D i raka piersi, nadal nie jest jasne, badania laboratoryjne wykazują, że witamina d może zabić komórki nowotworowe piersi i zmniejszyć ryzyko wystąpienia przerzutów.

Poprawa Funkcji Mózgu

Niedawny badanie, w którym badano efekty ekspozycji na słońce w ciągu roku, wykazały, że ludzie, którzy w wieku 45 lat i powyżej, który ma mniej słońca, jest bardziej prawdopodobne, aby doświadczyć poznawczego spadek. Na razie nie ma żadnych dowodów, sprzeczne, jeżeli witamina D odgrywa ważną rolę w zdrowie mózgu, naukowcy sugerują, że w celu poprawy wiedzy może być związane ze słońcem wpływa na wewnętrzny zegar organizmu; oddziaływanie światła w dzień mogą zwiększyć produkcję neuroprzekaźnika serotoniny. Badania pokazują, że wzrost serotoniny może pomóc, aby stymulować wzrost komórek nerwowych w hipokampie, części mózgu, kluczowe znaczenie dla tworzenia i przechowywania wspomnień.

Mniej Bólu Stawów

Mniej Bólu StawówRyzyko rozwijać reumatoidalne zapalenie stawów, chorobą autoimmunologiczną, która powoduje, że organizm atakuje własne tkanki, może być podłączony do komputera na działanie promieni UV typu UV-światło, że nie może przeniknąć w szybę, w taki sposób, aby uzyskać odpowiednią ekspozycję na ulicy. W badaniu uniwersytetu harvarda, kobiety, które miały wysoki wpływ UVB promienie były o 21% niższe ryzyko rozwoju reumatoidalnego zapalenia stawów, w porównaniu z kobietami, które miały niski, być może przyczyna tkwi w tym, że witamina D może pomóc w regulacji aktywności komórek odpornościowych, i, w procesie, można przypuszczać, że ciało obraca się na siebie.

Ale…, Gdy Słońce Zbyt?

Słońce ma swoje zalety, ale nadal jest pierwszą przyczyną raka skóry. Aby opalać się bezpiecznie, polecam nie więcej niż 15 do 20 minut bezpośredniego oddziaływania na codzień. Po czym, slather na krem, który oferuje szeroki asortyment z pudełka z minimum SPF 30. Potrzebne są zachęty? Ostatnie badania w annals of internal Medicine odkryli, że ludzie, trzeba korzystać z ochrony przeciwsłonecznej codziennie był o 24% mniej zmarszczek niż te, których używają, według własnego uznania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here