Utrzymanie Słuchu Zdrowego Ucha

0

Utrzymanie Słuchu Zdrowego UchaWiesz, gdy dźwięk jest zbyt głośny

kiedy wydawane głosem słuchawki wyraźnie przeszkadzają w uszach, lub gdy osoba obok ciebie może słuchać dźwięk, oznacza to zbyt trudne. Ponadto, aby dręczyć innych, zbyt głośne dźwięki mogą również uszkodzić uszy.

Zasada

Można stosować pewne zasady, takie jak słuchanie muzyki z głośnością nie więcej niż 50%, lub słuchanie muzyki przez słuchawki nie więcej niż 90 minut w dzień, i inne. Oczywiście, tych zasad należy przestrzegać sami.

Wyczyścić uszy

Nie należy używać wacik do czyszczenia uszu. Najlepiej raz w tygodniu stawiać oliwa z oliwek do ucha, aby lepki płyn w uchu wyszła naturalnie. Nie słuchaj głośnej muzyki. Nie pozwól, aby dźwięk słuchawki dźwięku.

Użyć zatyczki do uszu

Głośne dźwięki, które wpadają w ucho, tym bardziej prawdopodobne, że dźwięk uszkodzić słuch. Chroń uszy, za pomocą zatyczki do uszu lub słuchawki. Proszę, trzymaj się z dala od przyczyny hałasu.

Wskazówki dotyczące utrzymania zdrowego słuchu

Oczywiście, słuchać muzyki przez słuchawki lub inne narzędzia dozwolone. Ale trzeba wiedzieć, kiedy ograniczyć ich stosowanie do ochrony słuchu. Niektóre z tych porad może pomóc zachować zdrowie słuchu z dnia na dzień, jak poinformowano.

Wykorzystać tę technologię

Wybierz najlepsze narzędzie niech uszy odpoczywają

Jeśli chcesz używać słuchawek lub słuchawki, należy wybrać, który z nich ma technologię „szumów”. Nie wybieraj słuchawki z pokrywą z tej przyczyny chcesz zwiększyć głośność. Nie należy nosić stale słuchawki DNA, aby słuchać muzyki na ipoda lub odtwarzacz MP3 przez długi czas. Używać tylko wtedy, gdy jest to potrzebne.

Wykorzystać tę technologię

Jeśli chcesz kupić MP3, wybierz taki, który ma „inteligentny ilość”. Funkcja ta przypomni ci utrzymać wysokość wpływu głośnych dźwięków na uszy, bo nawet jeśli wygląda na mały, złe nawyki głośności muzyki, jeśli jest zbyt gęsta.

Wymienić słuchawki

Natychmiast wymienić słuchawkę, gdy już wygląda nieco uszkodzonym. Nie czekaj, aż całkowicie przestanie funkcjonować. Bo nie wiesz, czy takie uszkodzenie można rozważyć, aby chronić słuch podczas korzystania mieć wpływ na zdrowie twoich uszu.

Nie odkładać

Kiedy czujesz, że z twoim słuchem jest coś nie tak, skontaktuj się z lekarzem. Nie czekaj, aż stanie surowym lub powolny. Szybciej wiadomo, to anomalia będzie szybciej się i leczyć. Oto dziesięć sposobów, które ze słuchawek, czy nie. Nie należy lekceważyć, które są obsługiwane, mogą spowodować szkody dla własnego zdrowia.

Jak dbać o uszy, aby pozostać zdrowym

Ucho staje się jednym z uczuć, które odgrywa ważną rolę w życiu człowieka, bez istnienia uczuć, a następnie automatycznie sprawia, że człowieka stać się niemy. Bo nie ma dźwięku, który odbierają lub słyszą, jak już wiemy. Ważne jest, aby wiedzieć, jak dbać o uszy, aby funkcjonowały poprawnie.

Przegląd Funkcji Ucha

Uszy mają różne lokalizacje, które mają różne funkcje. Jak i liście uszu, które mają funkcję kierunku dźwięku powoduje otwór, który jest przekazywany do wnętrza ucha, a następnie zostanie wysłany do mózgu, tak aby mózg mógł tłumaczyć różne dźwięki. A jak dbać o uszy, że pozostają one zdrowe?

Jak dbać o uszy, aby pozostać zdrowym

Nie fair to czuć, gdy zignorujesz zdrowie ucha. W rzeczywistości, uczucia uszy stają się integralną częścią codziennego życia. Jednak, bez twojej wiedzy, zwyczaje i codzienne czynności sprawiają, że zmniejszenie zdolności łapać różne głosy, które wchodzą w zmysł słuchu. Cóż, o to, jak zadbać o uszach, które powinieneś wiedzieć.

Do żucia studnia

Nie brud z uszu użyj wacikiem

Bo to nie jest czyste błoto, a raczej zanieczyszczenie ucha. Brud wejdzie w uszy. Ucho ma swój własny mechanizm, który automatycznie będzie się brud. Dla muzułmanów ablucji przed намазом to leczenie przeciw idealnego ucha. Jak dbać o uszy to też jest bardzo ważne, ponieważ ruch pomaga w procesie prowadzenia woskowiny. Aby poczuć części, spróbuj gumę do żucia.

Do żucia studnia

Spróbuj zrobić świece terapii

Czasami rób, jak dbać o ucho, za pomocą wosku terapię. Z tego powodu będzie to bardzo czyste błoto-błoto na uszach. Dowiedz się, jak zrobić lecznicze świece, wtedy można spróbować samemu w domu. Nigdy nie porwał podstaw do ucha, gdy swędzi. Jak dbać o uszy to nie bardzo дирокомендасикан. Swędzenie w uchu może być spowodowane egzemą lub łuszczycą, natychmiast skontaktować się z lekarzem, aby uzyskać leczenie.

Każdy rodzaj infekcji ucha potrzebuje Doktorze-эксперте

Istnieją 2 rodzaje infekcji, a mianowicie ucho zewnętrzne i środkowe ucho. Na zewnątrz występuje zwykle z powodu narażenia na brudnej wody. Ucho staje boli, sprzęt, lub nawet ropne. Zazwyczaj, jak prawidłowo dbać o uszy można leczyć za pomocą kropli antybiotyków. Tymczasem, dla środkowej części, może czasami mieć niekorzystny wpływ na błonę bębenkową. Błona bębenkowa może pęknąć. Wtedy, jak dbać o uchem przy takim stanie? Zazwyczaj pacjentom przepisują pigułki antybiotyki oprócz korzystania krople na receptę.

Ból w uchu trzeba przetwarzać lekarz również

Ból w uchu, nie tylko z powodu problemu z uchem, ale to może być dlatego, że cierpisz na zapalenie gardła lub stawowej ból w szyi. Ale, gdy czujesz ból w uszach, należy zrobić, jak dbać o uczucia słuchacza z konsultacją u lekarza.

Zakryj nos, gdy boli ucho w samolocie.

Kiedy podróżuję samolotem każde ucho czasami boli. Aby zmniejszyć ból, jak dbać o ucho, nos zamykają i delikatnie выдувают uszy na kilka chwil. Lub odparować również czasami być rozwiązaniem. Najlepiej używać zestawu słuchawkowego maksymalnie 2 godziny, a następnie zrelaksować się słuchowy łodzi podwodnej 6 godzin później. Używanie słuchawek zbyt długo może także uniemożliwiać ucha, aby brud. No, to jest sposób, aby dbać o ucho prawidłowo i praktyczne. Powodzenia z twoim zdrowym!

Nie trzeba być zbyt czysty

Nie zawsze myj go lepiej, szczególnie dla uszu, jak warstwa oleju lub cerumen, które znajdują się w pobliżu. Chociaż i lepki, cerumen w rzeczywistości służy do wiązania pyłu, nawet małych owadów, które starają się trafić w twoje uszy. Normalnie, cerumen wysuszy poza automatycznie, i выделянный powoli. Cerumen suszy często postrzegana jako brud ucha. Jeśli chcesz wyczyścić uszy od brudu, po prostu rób opieka nad uszami raz w tygodniu. Wystarczy spłukać go czystą wodą podczas kąpieli. Jeśli to zbyt często, zrób uszy suche, podrażnienie i swędzenie. Nawet zrób uszy są bardziej wrażliwe i zrób więcej cerumen który jest zły dla słyszeć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here